Produktové portfolio

 

alphacam

ALPHACAM je předním CAD/CAM systémem v oblastech obrábění dřeva, kovu, plastů a minerálů. Při vývoji je kladen důraz na vytvoření systému, který zajišťuje vysokou úroveň flexibility, produktivity a spolehlivosti. Vzhledem k jednotlivým modulům zaměřeným na specifickou výrobu je ALPHACAM vhodný pro široké spektrum zákazníků.

 

Cabinet Vision

CABINET VISION je špičkovým softwarovým nástrojem pro výrobce skříní a korpusového nábytku. Nabízí celou řadu modulů, od vstupních balíčků až po plně integrovaná Screen to Machine řešení. CABINET VISION automaticky generuje dílenské výkresy, 3D fotorealistické vizualizace, nářezové plány, požadavky na materiál a odhady.

 

EDGECAM

EDGECAM je přední CAD/CAM systém umožňující programování frézovacích, soustružnických a soustružnicko-frézovacích strojů. Kombinuje uživatelsky přívětivé prostředí a intuitivní ovládání se sofistikovanou tvorbou drah nástrojů. EDGECAM nabízí širokou škálu 2-5osých frézovacích operací s podporou pro soustružení a soustružnicko-frézovací centra v kombinaci s dokonalou CAD integrací a důmyslnými automatickými nástroji.

 

radan

NCSIMUL je komplexní CNC software, který optimalizuje celý proces obrábění od načtení zdrojového NC programu po vygenerování optimalizovaného a simulovaného finálního NC kódu pro obráběný díl. Umožňuje uživatelům automatickou optimalizaci G-kódu, jeho simulaci s kontrolou kolizí a správu nástrojů.

 

radan

RADAN je komplexní CAD/CAM řešení pro tváření plechů. Nabízí firmám modulární řešení nepostradatelná pro konstrukci, obrábění a kontrolu výroby v oblasti tváření plechových součástí a výrobků. Inovační řešení, která vám poskytnou aplikace RADAN, jsou nezbytná pro design (2D, 3D kreslení) a výrobu kovových součástek z plechů (vysekávání, profilování, skládání a ohýbání).

 

VISI

VISI je uznáváno jako jedno z předních CAD/CAM softwarových řešení pro průmysl vyrábějící formy. VISI je jedinečnou kombinací aplikací, plně integrovaného hranového, plošného a objemového modelování, komplexních 2D, 3D a 5osých obráběcích strategií pro rychlostní obrábění.

 

WorkXplore 3D viewer

WorkXplore je nejvýkonnější, plně vybavený, vysokorychlostní 3D CAD prohlížeč a analyzátor dostupný na současném trhu. Použití WorkXplore je velmi snadné. Byl navržen pro uživatele, kteří nejsou odborníky na CAD a umožňuje jim prohlédnout či měřit jakýkoliv typ 2D/3D CAD souboru.

 

3D connexion

3D polohovací zařízení 3D Connexion pomáhají šetřit čas a zdroje. Maximalizují efektivitu potlačením přerušovaní průběhu práce díky využití obou rukou. Studie ukazují, že použití obou rukou zefektivní modelování o 30 %. Nabízíme možnost až 30denní zápůjčky na vyzkoušení.

 

SpaceClaim

SpaceClaim je odborníky označován za nejrychlejší a nejinovativnější software pro 3D solid modelování na světě. Poskytuje inženýrům a průmyslovým designérům naprostou svobodu a volnost, díky čemuž jsou mnohem lépe schopni zachytit a realizovat své představy.

 

Eureka Logo

Eureka je předním nástrojem pro 3D simulaci strojního obrábění umožňující jednoduchou úpravu NC kódu. Díky softwaru Eureka a jeho intuitivnímu uživatelskému rozhraní předejdete riziku poškození drahých obrobků, nástrojů a především kolizi samotného stroje.